استارتاپ حمل و نقلی

کسب و کارهای زودبازه در استان خراسان جنوبی تقویت شود

محسن احتشام صبح امروز در همایش سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال خراسان جنوبی اظهار داشت: همایش امروز با هدف توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال برگزار شده است چراکه توانمندی و پتانسیل‌ها در استان خراسان جنوبی زیاد است و  از مهمترین این ظرفیت می‌توان به معادن استان اشاره کرد.

وی به ظرفیت نیروی انسانی کارآمد در استان اشاره کرد و اظهار داشت: نیروی انسانی امروز اولین رکن پیشرفت و توسعه جامعه است و خراسان جنوبی استانی دارای مدیران باتجربه و خلاق است که می‌تواند سنگ توسعه را بنا گذارند.

رئیس اتاق بازرگانی،کشاورزی، صنایع و معادن بیرجند اظهار داشت: یکی از زمینه‌های سرمایه‌گذاری کسب و کار‌های کوچک، کارآفرینی و استارت‌آپ‌ها است که باید تقویت شود چون تکنولوژی حرف اول توسعه را می‌زند.

احتشام افرود: محصولات کشاورزی و استراتژیک خوبی در استان داریم که زمینه‌سازی زیادی در بخش اشتغال دارد و برای صادرات هم می‌تواند نقش زیادی داشته باشد.

وی اظهار داشت: سرمایه‌گذاری برای تولید و اشتغال در بخش صنایع دستی بازدهی خوبی دارد که در زمینه گردشگری نیز امکانات خوبی در استان فراهم شده است و مزیت‌های نسبی استان خراسان جنوبی زیاد است که می‌توان زمینه را برای سرمایه‌گذاری با دیگر استان‌ها و کشورها فراهم کرد.

 

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
5/5
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *