پایانه مرزی جلفا و نوردوز

تردد بیش از ۱۲۷ هزار ناوگان باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز طی یازده ماه نخست سال

در 11 ماه نخست سال میزان واردات و صادرات کالا از مرز جلفا ۳۶۵ هزار و ۸۰۸ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۳۰۵ هزار و ۳۸۷ تن بوده است .

 پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در یازده ماه نخست سال ۱۳۹۹ شاهد تردد بیش از ۱۲۷ هزار دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بود . مشروح خبر را به گزارش از باروان می خوانید.

 

میزان تردد کامیون ایرانی و خارجی از مرز نوردوز و جلفا

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی گفت : در این مدت بیش از ۷۷ هزار و ۲۰۰ دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز نوردوز و ۴۹ هزار و ۸۰۰ دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز جلفا تردد کرده است .

اورجعلی علیزاده افزود : در این مدت  تردد کامیون های ایرانی ۱۶ درصد در مرز نوردوز و ۳۸ درصد در مرز جلفا نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است . همچنین در مدت ذکر شده میزان واردات و صادرات از مرز نوردوز ۸۰۰ هزار و ۴۶۳ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۶۷ هزار و ۳۴۸ تن بوده است .

 

میزان ترانزیت از مرزهای استان آذربایجان شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : در همین مدت نیز میزان واردات و صادرات کالا از مرز جلفا ۳۶۵ هزار و ۸۰۸ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۳۰۵ هزار و ۳۸۷ تن بوده است .

علیزاده در پایان خاطرنشان کرد : با توجه به شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت و محدودیت تردد مسافر در این مرزها میزان تردد مسافر نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۹۵ درصد کاهش داشته است.

منبع: پرتال حمل و نقل

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
5/5
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *