سنسور وزن بار

شرايط استفاده گسترده از سنسور وزن بار خودرو در ناوگان حمل و نقل كشور مهيا شد

با دستيابی به دانش فنی، تولید با کیفیت و عملیاتی نمودن موفق ” سنسور وزن بار خودرویی آنلاین ” که توسط شرکت دانش بنیان سامانه ساز دلفین آپادانا انجام گردید، امکان بهره برداری گسترده این محصول در صنعت حمل و نقل کشور مهیا شد.

معاون حمل و نقل وزیر شهرسازی در بازدید از نحوه عملکرد سنسور وزن بار خودرویی آنلاین که بر روی ناوگان بزرگ عملیاتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نصب و بیش از ۴۲ ماه در حال بهره برداریست ابراز امیدواری کرد که با تاکید بر حمایت از تولید داخلی و خروجی های موفق این محصول، ضمن خودکفایی کشور در این حوزه استفاده آن در سطح ملی امکان پذیر است.

مهندس زیاری مدیر کل کسب و کار سازمان ایرانسل که در این بازدید حضور داشت گفت :

در آینده نزدیک با همکاریهای مشترک شرکت سامانه ساز دلفین آپادانا و ایرانسل شاهد فضای جدیدی در راستای توسعه فناوری های جدید در صنعت حمل و نقل کشور و سامانه های مدیریت ناوگان خودرویی خواهیم بود.

در این بازدید کارشناسان مربوطه ضمن بیان شرح امکانات و نحوه دستیابی به دانش فنی محصول مذکور که بیش از ۴ سال به طول انجامید، به روش های پشتیبانی، گارانتی و توزیع آن در کشور اشاره نمودند.

لازم بذکر است این سنسور به غیر از ناوگان بزرگ خودرویی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دیگر ناوگان های خودرویی سازمان های بخش خصوصی و دولتی کشور در حال بهره برداری است.

منبع : سامانه ساز دلفین آپادانا

 

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
5/5
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *