اپلیکیشن برای رانندگان

اپلیکیشن تلفن همراه رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا و مسافر راه اندازی شد

با هدف دسترسي سريع و آسان به اطلاعات اسناد حمل كالا و جابه جايي مسافرو تأمين رضايتمندي و رفاه رانندگان، اپلیکیشن تلفن همراه رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا و مسافر با عنوان “راهبران حمل و نقل ” راه اندازی شد.
 به گزارش باروان به نقل از  روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ،  حسين متولي حبيبي مديركل دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات این سازمان با بیان این خبر اظهار داشت : در این اپلیکیشن تمامی سند های صادره بارنامه ،  راهنامه ،  تردد از مرز و صورت وضعیت یک سال اخیر هر راننده و ناوگان به صورت برخط با جزئیات قابل مشاهده مي باشد.
 وی خاطر نشان کرد : در مراحل بعدی تکمیل این اپلیکیشن مقرر است امکان مشاهده میزان سوخت تخصیص یافته به ناوگان در دوره جاری ، مشاهده حواله های لاستیک دریافتی تا کنون ،  ثبت درخواست حواله جدید لاستیک و مشاهده جریمه خودکار ناوگان به‌دلیل عدم دریافت اسنادحمل در اپلیکیشن مذکور راه اندازی مي گردد .
گفتنی است رانندگان و مالكان ناوگان كه داراي شماره همراه معتبر ثبت شده در سامانه كارت هوشمند هستند، مي توانند با عنوان “راهبران حمل و نقل ” به  اين آدرس ذیل در کافه بازار مراجعه و نسبت به نصب اين اپليكيشن اقدام  نمايند.
 
 
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
5/5
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *